🔴 NAJNOWSZY RAPORT: Jak Polacy szukają i kupują produkty w Internecie?

Ścieżki zakupowe on-line w Polsce 2022

Pobierz raport

Mamy ogromną przyjemność już po raz drugi zaprezentować wyniki kolejnej fali badania ścieżek zakupowych Polaków w Internecie.

W raporcie zawarliśmy wiele ciekawych wniosków, które pokazują obraz jak obecnie wyglądają zachowania konsumentów w Internecie oraz w jakim stopniu zmieniły się w stosunku do 2021 roku. Analogicznie jak w ubiegłym roku, prześledziliśmy ścieżki zakupowe od momentu poszukiwania produktu do finalnego zakupu. Wskażemy, jakich informacji szukają Polacy podczas zakupów online oraz które czynniki są najważniejsze przy podejmowaniu decyzji zakupowych.

Raport pokazuje również w jakim stopniu aktualne wydarzenia społeczno-ekonomiczne, a w szczególności: wzrost cen, zmiany podatkowe i wojna w Ukrainie, wpływają na nasze decyzje zakupowe. Mamy nadzieję, że nasze badanie po raz kolejny będzie dla Państwa ciekawym zbiorem informacji na temat zakupów Polaków w Internecie.

ścieżki zakupowe 2022

Jeśli chcecie dowiedzieć się wszystkiego na temat zakupów Polaków w Internecie oraz poznać najnowsze trendy w tym obszarze, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego badania.

Pobierz raport

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania do tego co przeczytałeś?
Zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się

Najnowsze artykuły