Raport: Jak Polacy szukają i kupują produkty w Internecie?

Ścieżki zakupowe on-line w Polsce 2021

Pobierz raport

Epidemia, zamknięcie sklepów stacjonarnych i spędzanie większej ilości czasu w domu – wszystkie te czynniki nie były bez znaczenia dla naszych zwyczajów zakupowych. Atena Research & Consulting sprawdziła, jaką ścieżkę zakupową konsumenci przechodzą od momentu poszukiwania produktu do finalizacji transakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami kolejnej fali badania dotyczącego ścieżek zakupowych Polaków w Internecie.

W raporcie prezentujemy najciekawsze wyniki zrealizowanego badania. Sprawdziliśmy, między innymi, czy i jaką rolę w dokonywaniu zakupów odegrała pandemia, ale przede wszystkim, odtwarzamy ścieżkę zakupową, jaką konsumenci przechodzą od momentu poszukiwania produktu, do finalizacji transakcji.

Wyniki tegorocznego badania porównujemy z 2020 rokiem, aby pokazać Wam jakie zmiany zaszły w tym „nowym” dla nas wszystkich czasie.

Obecna sytuacja sprawia, że już od ponad roku żyjemy pod znakiem ciągłej zmiany. Jeśli chcecie dowiedzieć się wszystkiego na temat zakupów Polaków w Internecie oraz poznać aktualne trendy w tym obszarze, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego badania.

Pobierz raport

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania do tego co przeczytałeś?
Zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się

Najnowsze artykuły