Raport: Startupy medyczne w Polsce

Pierwszy w Polsce raport o startupach medycznych. Percepcja branży MedTech, profil startupów, współpraca z przedstawicielami branży medycznej, instytucjami rządowymi oraz firmami farmaceutycznymi.

Raport Med Meets Tech
Raport Med Meets Tech

Raport opisuje ponad sześćdziesiąt startupów, a także zawiera opinie ekspertów, którzy mają znaczący wpływ na MedTech w Polsce. Komentarze są niezwykle istotne w kontekście tej branży ze względu na jej specyfikę i liczne regulacje prawne. Uwzględniając ilość startupów z tego obszaru działających w Polsce, mamy przekonanie, że prezentujemy wiarygodny obraz dla branży startupów medycznych.

Badając startupy skupiliśmy się głównie na bardziej precyzyjnym określeniu profilu startupów i ich założycieli oraz określeniu dotychczasowej współpracy z kluczowymi podmiotami na rynku – przedstawicielami branży medycznej, instytucjami rządowymi oraz dużymi firmami farmaceutycznymi.

Branża MedTech jest niezwykle interesująca, zarówno pod kątem jej specyfiki jak i wielu regulacji prawnych. Oddając w Wasze ręce raport, którego jesteśmy Partnerem Strategicznym, do którego opracowaliśmy metodologię i wyniki, jesteśmy przekonani, że prezentujemy interesujący obraz branży startupów medycznych w naszym kraju.

Pobierz raport już dziś

Powyższy dokument jako pierwszy opisuje tak szczegółowo startupy medyczne w Polsce. Mamy nadzieję, że powyższe opracowanie przyczyni się do lepszego zrozumienia specyfiki tej branży.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania do tego co przeczytałeś?
Zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się

Najnowsze artykuły