Zespół

Atena Research & Consulting to zespół wyjątkowych ludzi – kreatywnych, utalentowanych i zdeterminowanych pasjonatów, badaczy i strategów.

Budujemy od lat najlepsze strategie i badania marketingowe, bo kochamy to robić. Dzięki ogromnej wiedzy o rynku i konsumencie, stosowaniu wyszukanych rozwiązań badawczych, strategicznym kompetencjom i wysokim umiejętnościom interpretacyjnym, pozwalamy naszym Klientom odkrywać świat konsumenta na nowo.

  • Wychodzimy poza utarte schematy i indywidualnie podchodzimy do każdego projektu.
  • Wyróżnia nas pasja, kreatywność i otwartość na potrzeby klientów.
  • Dajemy nieocenione wsparcie w obszarach badawczych, kreatywnych i strategicznych.

Dzięki naszej wiedzy i wsparciu, zapewniamy komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu podejmowania nawet najtrudniejszych decyzji biznesowych.

Nasz Zespół to ponad 100 lat wspólnego doświadczenia :). Od blisko 20 lat prowadzimy dla naszych Klientów najwyższej jakości badania rynku, badania marketingowe i projekty strategiczne, dostosowane do potrzeb rynku i oczekiwań klientów. Na co dzień pracujemy zarówno dla polskich, jak i zagranicznych firm, łącząc różnorodne rozwiązania i narzędzia, dla pełniejszego zrozumienia rynku i konsumentów.

Atena Research & Consulting Kadra

Liderem projektów w Atena Research & Consulting jest
Agnieszka Brytan-Jędrzejowska
– CEO i Dyrektor Zarządzający agencji.

Agnieszka jest pasjonatką z 20-letnim doświadczeniem w badaniach i doradztwie strategicznym dla firm polskich i zagranicznych z różnych sektorów, m.in.: farmacja, FMCG, telekomunikacja, media, budownictwo, finanse, motoryzacja, energia. Agnieszka stale się rozwija i poszerza swoją wiedzę. Jest absolwentką elitarnych studiów Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, a także programu Diploma in Professional Marketing wg. Akredytacji CIM (The Chartered Institute of Marketing).

Jest ekspertem z zakresu pozycjonowania firm i marek, potrzeb i insightów konsumenckich, konceptów produktowych i komunikacyjnych, UX i Customer Experience. Cechuje ją ogromna intuicja badawcza, dojrzałość́ biznesowa, wysokie zrozumienie potrzeb Partnerów biznesowych, a także łączenie umiejętności badawczych i strategicznych.

Jest cenioną mentorką, wykładowcą oraz szkoleniowcem w programach rozwojowych i monitoringowych. Mocno zaangażowana w rozwój przedsiębiorczości w Polsce – swoim doświadczeniem wspiera startupy i rozwijające się biznesy ucząc, jak z sukcesem rozwijać firmę.

Zaangażowana w Programy Akceleracyjne i Mentoringowe w Polsce i zagranicą: Biznes w Kobiecych Rękach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Vital Voices Chapter, Executive Innovation and Technology Study in US, Israel Innovation Ecosystem and Tech.

Jej doba nigdy się nie kończy, bo w każdą działalność i w każdy projekt angażuje się w 200%, znajdując przy tym zawsze czas na wychowanie dwóch megauzdolnionych synów – jak sama mówi: „to jej projekt życia.”

„Kilka lat temu zrezygnowałam z pracy w dużej, międzynarodowej agencji badawczej, by założyć własną firmę, dlatego wiem, jakie wyzwania stoją przed każdym przedsiębiorcą, każdą firmą. Wiem, jak istotne przy prowadzeniu biznesu jest wsparcie i doradztwo ekspertów z różnych dziedzin. Dobre badania i przemyślana strategia stanowią podstawę każdego biznesu.”